Draci, draci a niekto, kto im rozumie

Dátum: 26.01.2014

Vložil: Romanus Von Rayne

Titulok: Tie isté chyby

Niekedy mám chuť ťa zabiť! Máš štyri! Prosím pekne štyri série,a ani jednu nevieš dokončiť? Najprv dokonči jednu a potom sa venuj druhej. ( keď myslím dokončiť tak fakt dokončiť. Nie ako pri PoTom ) Príbeh máš originálny,to je plus... Ale na Eragona zo série odkaz dračích jazdcov musíš hodne cvičiť: Chýba tam,názov kráľovstva,názov mesta.. A meno súčasného kráľa ale to sú len detaily ktoré mi trochu vadia.

Osobne by som tú sériu nazval "prechádzkovou" prostredie sa mení ale inak žiadny dejoví zvrat. Až na ten koniec: ten muž v kapucni sa ti podaril :)

A zase málo akčnich scén: ten boj: myslel som si: čo sa zbláznila? V PoTom si ani raz nevystrelil a tu ide bitku popisovať? ( myslel som si to pre to lebo je ťažšie napísať dynamickú bitku minulosti s mečmi ako teraz, a pri takýchto veľkých bitkách mám čo robiť aj ja ) Ale teraz bol plus ( a malo ľudí to dokáže ) ty si vložila do hlavného deja sekundárny dej ( napr spomienku sen ) za čo máš moje uznanie,a tým si zakryla aj celú akčnú scénu čo ma veľmi sklamalo.

Viem že to je ostrá kritika, ale neuraz sa prosím, ja totiž mám gurmánske čitateľské chúťky a na fantasy si fakt potrpím.

Ak chceš mohol by som ti na nejakom príklade ukázať ako na to, a určite to časom pôjde aj keď to veľmi predĺži čas trvania jednotlivého dielu ale podľa mňa by to stálo za to.

A pre tvoje dobro: Najprv niektorú sériu RIADNE ukonči a potom rob novú, nebudeš sa v tom vyznať. ( to hovorím z vlasnej skúsenosti,tiež mám ten istý problém )

Dátum: 26.01.2014

Vložil: DNA

Titulok: Re:Tie isté chyby

jaj no som nepolepšiteľná :D
ale Krotiteľ nie je dokončený... teraz mám rozpísane tri série príbehov... lebo sa mi to tak páči a vždy mám chuť porkačovať v niečom inom :P a ešte z toho nemám bordel v hlave, takže sa to dá :D a tie akčné scény.. zatiaľ som nemala potrebu to tam tak rozpisovať :D asi som pasívna zatiaľ :D
takže počkaj a vyčkaj a dočkáš sa aj konca raz :)

a meno mesta a kráľovstva... no... toto asi nie je také klasické fantasy, kde máš vymyslený celý svet :D je to také INÉ :D
a mená nie sú až také podstatné :P